Tančírny / Parties

| English |

Tančírna každý večer!

 

Miss Mikey May and The Organ Grinders (ISR/CZ)

Kdy: Sobota
Kde: Dancers’ Club, Koněvova 19, 130 00 Praha
Událost:
Vstupné na místě: 300 Kč

Viděli jste ji již na předchozích wokrhsopech Little Blues Sister a tentokrát si sebou vezme kapelu. The Organ Grinders je její projekt založený na hammondových varhanech, který kombinuje její silný zpěv s oduševnělými tóny hammondových varhan. Nech se jimi provézt kořeny blues, jazzu, soulu a gospelu.
Od počátku tohoto projektu v roce 2016 natočila Mikey 2 alba vzdávající úctu klasickým swingovým a bluesovým písním stejně tak jo uvádějící její vlastní originální tvorbu. Mikey dále vystoupila na nespočtu Lindy hopových a Bluesových festivalech v ČR i celé Evropě. Pro tento koncert se k ní připojí varhaník a virtuos Jakub Zomer a bubeník Marek Urbanek.
Mrkněte na ně:

Sunday chill out party

Kdy: Neděle
Kde: Dancers’ Club, Koněvova 19, 130 00 Praha
Událost:
Vstupné na místě: 50 Kč

Rozloučíme se klidnější párty se skvělými DJs, která začne rovnou po lekcích.


English

Party every evening!

 

Miss Mikey May and The Organ Grinders (ISR/CZ)

When: Saturday
Where: Dancers’ Club, Koněvova 19, 130 00 Praha
Door ticket: 300 CZK

You’ve seen her at previous Little Blues Sister events, and this time she’s bringing the band! The Organ Grinders is Mikey’s Hammond-organ based project, which combines her powerful vocals with the soulful sound of the Hammond organ, to take you on a wild ride to the roots of blues, jazz, soul, and gospel.
Since founding the project in 2016, Mikey recorded 2 albums featuring tributes to classic swing and blues songs as well as original materials, and performed at countless Lindy Hop and Blues festivals in Czech Republic and all across Europe. For this event Mikey will be joined by Hammond master and vocalist Jakub Zomer and drummer Marek Urbanek.
Check them out:

Sunday Chill Out Party

When: Sunday
Where: Dancers’ Club, Koněvova 19, 130 00 Praha
Door ticket: 50 CZK

Right after the party there will be a chill out and Farewell party with our amazing DJs.