Tančírny / Parties

| English |

 

Podrobné informace k dispozici v Handoutu zde!

Tančírna každý večer!

Jamie Marshall (CZ/UK)

Kdy: Pátek
Kde: Studentský klub Celetná, Celetná 20, Praha 1
Vstupné na místě: 300 Kč

Jamie předtím, než odjel do ČR, více než 20 let působil na Londýnské hudební scéně. Živě hrál Jamie s takovými hvězdami, jako jsou Don McLean, The Blues Band, Paul Young and Los Pacaminos, s frontmanem skupiny Squeeze Glennem Tilbrookem a britskou bluesovou legendou Long Johnem Baldrym. Jeho celostátní turné s McLeanem završili Jamie a jeho kapela nahrávkou speciální verze hitu “American Pie” ve studiu EMI, Abbey Road Studios, kterou pak zahráli živě v televizi BBC v poradu Nejlepších deseti popových písní. V České republice se pravidelně objevuje na mnoha festivalech, včetne festivalu v Telči, a spolupracuje s osobnostmi jako Vlasta Rédl, Slávek Janoušek nebo Věra Martinová, s kterou nedávno nahrál CD, a s kterou v současné chvíli jezdí koncertovat po České republice.

Miss Mikey May and The Organ Grinders (ISR/CZ)

Kdy: Sobota
Kde: Dancers’ Club, Koněvova 19, 130 00 Praha
Vstupné na místě: 300 Kč

Viděli jste ji již na předchozích wokrhsopech Little Blues Sister a tentokrát si sebou vezme kapelu. The Organ Grinders je její projekt založený na hammondových varhanech, který kombinuje její silný zpěv s oduševnělými tóny hammondových varhan. Nech se jimi provézt kořeny blues, jazzu, soulu a gospelu.
Od počátku tohoto projektu v roce 2016 natočila Mikey 2 alba vzdávající úctu klasickým swingovým a bluesovým písním stejně tak jo uvádějící její vlastní originální tvorbu. Mikey dále vystoupila na nespočtu Lindy hopových a Bluesových festivalech v ČR i celé Evropě. Pro tento koncert se k ní připojí varhaník a virtuos Jakub Zomer a bubeník Marek Urbanek.
Mrkněte na ně:

Sunday chill out party

Kdy: Neděle
Kde: Dancers’ Club, Koněvova 19, 130 00 Praha
Vstupné na místě: 50 Kč

Rozloučíme se klidnější párty se skvělými DJs, která začne rovnou po lekcích.


English

Detailed information available in handout here!

Party every evening!

Jamie Marshall (CZ/UK)

When: Friday
Where: Studentský klub Celetná, Celetná 20, Praha 1
On-the-door ticket: 300 CZK

Before Jamie came to the Czech Republic, he was part of the Lonon music scene for more than 20 years. He played live with Don McLean, The Blues Band, Paul Young and Los Pacaminos, with the band front-man Squeeze Glenn Tilbrook, and the British blues legend Long John Baldry. Jamie and his band toured with McLean, closing the tour with a special version of the hit “American Pie”, which was also played live on BBS in the show Best 10 pop songs. In the Czech Republic you can see him regulary at festivals, including Telč, and he often works with famous artists, such as Vlasta Rédl, Slávek Janoušek or Věra Martinová, He has also just made an album with Martinová and now they are playing at concerts together.

Miss Mikey May and The Organ Grinders (ISR/CZ)

When: Saturday
Where: Dancers’ Club, Koněvova 19, 130 00 Praha
On-the-door ticket: 300 CZK

You’ve seen her at previous Little Blues Sister events, and this time she’s bringing the band! The Organ Grinders is Mikey’s Hammond-organ based project, which combines her powerful vocals with the soulful sound of the Hammond organ, to take you on a wild ride to the roots of blues, jazz, soul, and gospel.
Since founding the project in 2016, Mikey recorded 2 albums featuring tributes to classic swing and blues songs as well as original materials, and performed at countless Lindy Hop and Blues festivals in Czech Republic and all across Europe. For this event Mikey will be joined by Hammond master and vocalist Jakub Zomer and drummer Marek Urbanek.
Check them out:

Sunday Chill Out Party

When: Sunday
Where: Dancers’ Club, Koněvova 19, 130 00 Praha
Door ticket: 50 CZK

Right after the party there will be a chill out and Farewell party with our amazing DJs.